КОНСАЛТИНГ

СДМ Інжиніринг Україна це команда українських професіоналів, що має великий досвід роботи з місцевими та міжнародними клієнтами шляхом реалізації проектів, що фінансуються МФІ (IFI). Наші технічні можливості в забезпеченні стійких результатів у державному секторі добре зарекомендували себе та забезпечили нашій компанії рівень кваліфікації, який можуть продемонструвати не так багато українських організацій.

 

resource managementНаша команда має досвід розробки стратегій управління водними ресурсами, відходами та енергоресурсами як для  приватних, так і державних клієнтів. Ці завдання охоплюють нормативні дослідження, дослідження можливостей ринку, розробку технічних рішень, перевірку на відповідність певним стандартам і вимогам (національний, європейський, корпоративний).

regulatory analysis

Протягом декількох років відбувається процедура наближення українських нормативних актів до законодавства ЄС. Наша команда добре знається на відповідному законодавстві та має великий досвід консультування як місцевих, так і міжнародних клієнтів з регуляторних питань, зокрема в рамках підтримки різних етапів отримання дозволів в інженерному та екологічному секторах.

capacity buildingДержавні органи України часто потребують зовнішньої допомоги та керівництва в реалізації їх стратегічних цілей. Команда СДМ включаєпровідних інституційних, фінансових і галузевих експертів для надання послуг нарощування потенціалу та зміцнення організаційної структури, як це часто потрібно в рамках технічної допомоги проектів МФІ. Ці завдання включають підготовку та проведення тренінгів, розробку та реалізацію пілотних проектів, планування корпоративного розвиткута удосконалення систем управління з метою сталого розвитку.

project planningМи маємо досвід надання технічної підтримки міжнародним компаніям різних секторів для планування та реалізації інвестиційних проектів в Україні. Наша унікальна команда об'єднує інженерів, менеджерів проектів, експертів з навколишнього середовища та соціальної сфери, фінансових експертів і необхідну адміністрацію для впровадження найамбіційніших проектів. Ми маємо всі необхідні ресурси для оцінки рентабельності можливості проектів, враховуючи актуальні ринкові умови, політичні та економічні ризики та потенційні вигоди, а також дотримання місцевих і міжнародних норм.

Наші партнери

Контакти

вул. Еспланадна 20, оф. 1102, Київ 01601, Україна
+38 044 364 0019
+38 044 364 0012
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.cdmukraine.com

Підпишіться на нас:

Швидкий контакт

Search