ІНЖЕНЕРНІ ПОСЛУГИ

СДМ Інжиніринг Україна має всі необхідні професійні, кадрові та технічні ресурси для повномасштабного управління інвестиційними проектами «під ключ» та участі на всіх етапах розробки проекту - від фінансового планування до введення в експлуатацію з інженерної точки зору. Завдяки власному досвіду і широкій мережі надійних підрядників і постачальників, наша компанія може запропонувати всебічну підтримку технічної розробки та управління інвестиційними проектами в Україні з урахуванням побажань замовника. Наші інженери мають знання та досвід роботи у відповідності до міжнародних стандартів, часто необхідних міжнародними та EPC компаніями і МФІ, включаючи умови контракту FIDIC.

Civil and Industrial DesignМи надаємо послуги проектування високої якості, що охоплюють повний цикл підготовки проектної документації: ескізний проект, проект (П), робочий проект (РП) і робоча документація (РД), а також авторський нагляд протягом будівництва. На замовлення, проектування може бути виконане за технологію BIM для тривимірного моделювання будівель і споруд в поєднанні з мережами інженерно-технічного забезпечення. Всі роботи контролюються сертифікованим Головним Інженером Проекту (ГІП) або Головним Архітектором Проекту (ГАП).

Ми пропонуємо спеціалізовані послуги для різних аспектів технічної оцінки (TDD), попереднього технічного аналізу та техніко-економічного обґрунтування (ТЕО), а також надання технічної підтримки з проведення торгів, укладання контрактів, введення в експлуатацію для задоволення конкретних потреб замовника на різних етапах розробки проекту.

Project ManagementМи пропонуємо послуги управління проектами всіх міжнародних фінансових організацій, включно з USAID, ЄБРР, GIZ, NEFCO та ЄІБ самостійно та в партнерстві з провідними міжнародними інженерними компаніям, з метою успішного впровадження інвестицій в Україні..

Site managementПідчас організації будівельних робіт ми прагнемо зрозуміти та задовільнити індивідуальні потреби наших клієнтів. Наша головна мета - представляти інтереси замовника підчас будівництва, сприяти дотриманню строків, контролю якості та витрат. Наша команда має досвід в управлінні та вирішенні складних проблем, а також наданні допомоги клієнтам в реалізації інвестицій, відповідно до їх корпоративних стандартів і вимог законодавства України.

Наші партнери

Контакти

вул. Еспланадна 20, оф. 1102, Київ 01601, Україна
+38 044 364 0019
+38 044 364 0012
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.cdmukraine.com

Підпишіться на нас:

Швидкий контакт

Search