Деніел Аспліф

DA new

Посада:
Директор / Керівник проектів
Освіта:
Магістр хімічних наук
Досвід (років):
25
Країни:
Україна, США, Японія, Іспанія, Болгарія, Білорусь, Вірменія, Грузія, Азербайджан 
Спеціалізація:

Деніел Аспліф є засновником і директором компанії «СДМ Інжиніринг Україна». Деніел має ступінь магістра хімії Університету Вашингтона (США) і більше 25 років професійного досвіду, 13 з яких він живе та працює в Україні, Східній Європі та країнах СНД.

Професійна підготовка в галузі природничих наук і досвід міжнародної комерційної діяльності забезпечили його успіх у розробці та впровадженні складних великомасштабних проектів у сферах водних ресурсів, управління відходами, розвитку транспорту та енергетичної інфраструктури.

Завдяки досвіду роботи з клієнтами різноманітних галузей, що налічують комерційні компанії, державні органи та міжнародні фінансові інститути, Деніел набув навичок і розуміння особливостей роботи в інженерній галузі в Україні. Його досвід розробки та впровадження інфраструктурних проектів охоплює підготовку ТЕО, проведення закупівель і тендерних процедур, управління проектами, зокрема згідно з умовами контракту FIDIC.

 

Микола Якушов

MY

Посада:
Провідний спеціаліст інженерних мереж
Освіта:
Спеціаліст інженер-механік
Досвід (років):
12
Спеціалізація:

Микола Леонідович Якушов – сертифікований Головний Інженер Проекту (ГІП) та провідний спеціаліст інженерних мереж з дипломом спеціаліста інженера-механіка і 12 річним професійним досвідом. 

Микола має досвід проектування систем водопостачання, каналізації, вентиляції і газопостачання, підготовки специфікацій, технічної документації, підбору і комплектації технічного обладнання, нагляду за монтажними роботами, розробки креслень і адаптації до місцевих стандартів.

Микола працював з клієнтами в різних секторах, таких як відбудова споруд муніципального водопостачання, хімічна та нафтопереробка, виробництво лікарських препаратів, сільськогосподарське виробництво.

Микола також працював над проектами, що фінансуються Міжнародними Інвестиційними Фондами, такими як USAID та NEFCO..

Ілля Яценко

IY

Посада:

Менеджер інженерних проектів / Фахівець з енергоефективності

Освіта:

Спеціаліст з енергетичного менеджменту; бакалавр електротехніки

Досвід (років):
12
Спеціалізація:

Ілля Олександрович Яценко - менеджер інженерних проектів. Ілля має диплом з енергетичного менеджменту та електротехніки,  а також 12 років професійного досвіду в реалізації проектів для провідних промислових компаній та об'єктів соціальної інфраструктури..

До обов'язків Іллі входить координація внутрішніх ресурсів і субпідрядників для забезпечення успішного та своєчасного виконання проектів згідно узгоджених завдань та в межах встановленого бюджету, розробка детального плану проекту для відстеження прогресу, управління відносинами з клієнтом і всіма зацікавленими сторонами.

Ілля надавав послуги компаніям в різних галузях, таких як муніципальна інфраструктура, комерційне будівництво (готелі, бізнес-центри, супермаркети), хімічне виробництво (косметика), продукти харчування і напої, сільське господарство.

Впродовж своєї професійної діяльності Ілля працював з такими клієнтами як USAID, ERM UK, Bayer/Монсанто Україна, Мегалайн, Оболонь, Данон, Avon, Новус, ERM UK, Міжнародні Авіалінії України, Retal Ukraine, Нафтогаз України та багатьма іншими.

Богдан Дорошенко

BD

Посада:

Менеджер інженерних проектів 

Освіта:

Спеціаліст інженер-будівельник за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво»

Досвід (років):
13
Спеціалізація:

Богдан Леонідович Дорошенко – менеджер інженерних проектів. Богдан має диплом інженера-будівельника за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» і 13 років професійного досвіду.

До обов'язків Богдана входить координація внутрішніх ресурсів і субпідрядників для забезпечення успішного та своєчасного виконання проектів згідно узгоджених завдань та в межах встановленого бюджету, розробка детального плану проекту для відстеження прогресу, управління відносинами з клієнтом і всіма зацікавленими сторонами, надзор за будівельними роботами, підтримка закупівель та підготовка виконавчої документації.

Богдан надавав послуги клієнтам в різних галузях промисловості, включно з електропостачанням, виробництвом будівельних матеріалів і транспортною інфраструктурою.

За час своєї професійної діяльності Богдан надавав послуги таким клієнтам, як USAID, Івано-Франківськ Цемент (ИФСЕМ), Bayer/Монсанто Україна ,«Нові будівельні матеріали», Київенерго, Київдіпротранс і Київміськбуд.

Тетяна Головко

TG

Посада:

Менеджер проектів / Фінансовий Експерт

Освіта:

Магістр з Фінансів

Досвід (років):
15
Спеціалізація:

Тетяна Олександрівна Головко є кваліфікованим фінансовим менеджером з дипломом магістра фінансів. Тетяна має 15 років професійного досвіду в сфері фінансової оцінки та фінансового управління міжнародними контрактами.

Тетяна має багатий досвід у фінансовому плануванні та контролі витрат для великомасштабних проектів, які стосуються інвестицій в інфраструктуру, управління відходами, екологічних та інженерних послуг, а також розробки рішень з енергоефективності.

Тетяна має глибокі знання в українській системі бухгалтерського обліку та оподаткування як у приватному, так і державному секторах, а також МСФЗ. Тетяна має значний досвід фінансового аналізу інвестицій у регіональну та муніципальну інфраструктуру, аналізу витрат і вигод для техніко-економічного обгрунтування, фінансово-економічного аналізу з метою розгляду опцій регіонального та муніципального планування, розробки варіантів інвестицій у модернізацію комунальних послуг в рамках проектів міжнародних фінансових організацій, таких як EuropeAid, ЄІБ та GIZ.

Тетяна займалася фінансовим управлінням багатьох проектів, що фінансуються МФІ, для таких донорів як EuropeAid, USAID, ЄБРР, GIZ, RWA і JICA.

Вадим Убізький

VU2

Посада:
Інженер технічного нагляду
Освіта:
Спеціалист інженер-містобудівельник 
Досвід (років):
20
Спеціалізація:

Вадим Валерійович Убізький є сертифікованим інженером з технічного нагляду. Вадим має диплом спеціаліста інженера-містобудівельника за фахом «Міське будівництво і господарство» та 20 років професійного досвіду.

Обов'язки Вадима охоплюють ліцензійний технічний нагляд за будівельними роботами, управління субпідрядниками, підтримку закупівель та отримання дозволів, управління підготовкою проектної документації, управління витратами і контроль якості відповідно до затвердженого проекту.

Вадим надавав послуги клієнтам в різних галузях, серед яких агропромисловий і транспортний сектори, хімічна промисловість, металургія, вироблення та постачання електроенергії (лінії електропередачі та підстанції) та відновлювана енергетика.

Вадим має досвід роботи з такими компаніями, як USAID, CRH, EuroCape Україна, Івано-Франківськ Цемент (ИФСЕМ), AECOM Україна і АрселорМіттал Кривий Ріг.

Наші партнери

Контакти

вул. Еспланадна 20, оф. 1102, Київ 01601, Україна
+38 044 364 0019
+38 044 364 0012
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.cdmukraine.com

Підпишіться на нас:

Швидкий контакт

Search