Деніел Аспліф

DA new

Посада:
Директор / Керівник проектів
Освіта:
Магістр хімічних наук
Досвід (років):
25
Країни:
Україна, США, Японія, Іспанія, Болгарія, Білорусь, Вірменія, Грузія, Азербайджан 
Спеціалізація:

Деніел Аспліф є засновником і директором компанії «СДМ Інжиніринг Україна». Деніел має ступінь магістра хімії Університету Вашингтона (США) і більше 25 років професійного досвіду, 13 з яких він живе та працює в Україні, Східній Європі та країнах СНД.

Професійна підготовка в галузі природничих наук і досвід міжнародної комерційної діяльності забезпечили його успіх у розробці та впровадженні складних великомасштабних проектів у сферах водних ресурсів, управління відходами, розвитку транспорту та енергетичної інфраструктури.

Завдяки досвіду роботи з клієнтами різноманітних галузей, що налічують комерційні компанії, державні органи та міжнародні фінансові інститути, Деніел набув навичок і розуміння особливостей роботи в інженерній галузі в Україні. Його досвід розробки та впровадження інфраструктурних проектів охоплює підготовку ТЕО, проведення закупівель і тендерних процедур, управління проектами, зокрема згідно з умовами контракту FIDIC.

 

Тетяна Головко

TG

Посада:

Менеджер проектів / Фінансовий Експерт

Освіта:

Магістр з Фінансів

Досвід (років):
15
Спеціалізація:

Тетяна Олександрівна Головко є кваліфікованим фінансовим менеджером з дипломом магістра фінансів. Тетяна має 15 років професійного досвіду в сфері фінансової оцінки та фінансового управління міжнародними контрактами.

Тетяна має багатий досвід у фінансовому плануванні та контролі витрат для великомасштабних проектів, які стосуються інвестицій в інфраструктуру, управління відходами, екологічних та інженерних послуг, а також розробки рішень з енергоефективності.

Тетяна має глибокі знання в українській системі бухгалтерського обліку та оподаткування як у приватному, так і державному секторах, а також МСФЗ. Тетяна має значний досвід фінансового аналізу інвестицій у регіональну та муніципальну інфраструктуру, аналізу витрат і вигод для техніко-економічного обгрунтування, фінансово-економічного аналізу з метою розгляду опцій регіонального та муніципального планування, розробки варіантів інвестицій у модернізацію комунальних послуг в рамках проектів міжнародних фінансових організацій, таких як EuropeAid, ЄІБ та GIZ.

Тетяна займалася фінансовим управлінням багатьох проектів, що фінансуються МФІ, для таких донорів як EuropeAid, USAID, ЄБРР, GIZ, RWA і JICA.

Наші партнери

Контакти

вул. Еспланадна 20, оф. 1102, Київ 01601, Україна
+38 044 364 0019
+38 044 364 0012
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.cdmukraine.com

Підпишіться на нас:

Швидкий контакт

Search