Деніел Аспліф

DA

Посада:
Директор / Керівник проектів
Освіта:
Магістр Хімічних Наук
Досвід (років):
20
Країни:
Україна, США, Японія, Іспанія, Болгарія, Беларусь, Арменія, грузія, Азербайджан 
Спеціалізація:

Деніел Аспліф є засновником і виконавчим директором компанії «СДМ Інжиніринг Україна». Деніел має ступінь магістра хімії Університету Вашингтона (США) і більше ніж 20 років професійного досвіду, 12 з яких він живе і працює в Україні, Східній Європі і країнах СНГ.

Професійна підготовка в галузі природничих наук і досвід міжнародної комерційної діяльності забезпечили його успіх в розробці і впровадженні складних великомасштабних проектів в сферах водних ресурсів, управління відходами, розвитку транспорту і енергетичної інфраструктури.

Завдяки досвіду роботи із клієнтами різноманітних галузей, що включають комерційні компанії, державні органи та міжнародні фінансові інститути, Деніел придбав навички і розуміння особливостей роботи в українському діловому середовищі. Його досвід розробки і впровадження інфраструктурних проектів охоплює підготовку ТЕО, проведення закупівель і тендерних процедур, управління проектами, зокрема згідно з умовами контракту FIDIC.

 

Ірина Буніна

IB

Посада:
Керівник відділу екологічного менеджменту
Освіта:
Магістр Екології
Досвід (років):
15
Країни:
Україна, Грузія, Азербайджан, РФ, Киргизстан, Таджикістан
Спеціализація:

Ірина Буніна - провідний фахівець з охорони навколишнього середовища та соціальній сфері з дипломом магістра з екології та 15 роками професійного досвіду.

Ірина працює в «СДМ Інжиніринг Україна» з моменту її заснування в 2013 році і на даний час очолює відділ екологічного менеджменту.

Ірина має глибокі знання, як екологічних норм України, так і міжнародних вимог, таких як ЄБРР, МФК, Світовий Банк та інших міжнародних фінансових організацій. У неї є всі відповідні сертифікати, включаючи ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO 9001:2015 та ISO 45001:2018.

Ірина має великий досвід в різних сферах екологічного менеджменту, включаючи оцінку впливу на навколишнє середовище (ОВНС, ESHIA) відповідно з європейськими та українськими законодавчими вимогами, екологічну експертизу (EDD), екологічну оцінку ділянки (ESA), оцінку впливу на навколишнє середовище, соціальну сферу, охорону здоров'я і безпеку праці (ESHIA).

Ірина має досвід реалізації та керівництва проектами для великих багатонаціональних клієнтів в різних галузях, включаючи Монсанто, Шелл, Procter & Gamble, Haliburton, Європейська Комісія, ЄБРР, GIZ, Світовий Банк і ADM.

Олексій Павлов

AP

Посада:
Керівник відділу проектування
Освіта:
Специалист з електротехніки та енергетичного менеджменту
Досвід (років):
10
Країни:
Україна
Спеціфикація:

Олексій Павлов очолює відділ проектування «СДМ Інжиніринг Україна». Олексій має диплом спеціаліста з електротехніки та енергетичного менеджменту, сертифікат Головного Інженера (ГІП) і більше 9 років професійного досвіду.

Олексій має багатий досвід проектування, управління проектами та проведення авторського нагляду за розділами газопостачання, електрики, водопроводу і каналізації, кондиціонування і вентиляції, тепла, звукоізоляції, автоматики, зв'язку та інших інженерних систем будівель і споруд.

Олексій працював як з місцевими, так і з міжнародними клієнтами в різних галузях, включаючи будівництво житлових будинків і офісних центрів, виробничих і промислових об'єктів. Він надавав послуги для таких компаній, як Каргілл, Цепелін, Парк Таун, Тебодін, Байер, Лернел Холдинг, Radisson Blu, Holiday Inn, а також термінал F аеропорту Бориспіль.

Сергій Храміхін

SK

Посада:
Керівник відділу управління проектами будівництва
Освіта:
Спеціалист інженер-будівельник: «Промислове та цивільне будівництво»
Досвід (років):
15
Країни:
Україна, РФ 
Спеціализація:

Сергій Храміхін - інженер з нагляду за будівництвом, на даний момент керує відділом управління проектами будівництва «СДМ Інжиніринг Україна». Сергій має диплом спеціаліста інженера-будівельника за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та 15 років професійного досвіду.

Сергій спеціалізується на нагляді за роботами на будівельному майданчику, що включає планування робіт і моніторинг їх виконання, оцінку і контроль витрат, адаптацію проектної документації до українських норм, управління питаннями землеволодіння, допомогу з дозвільною документацією, координація роботи підрядників, закупівля і нагляд за встановленням обладнання.

Сергій надавав послуги компаніям в різних галузях промисловості, в тому числі в металургії, нафтогазової галузі, промисловому виробництві, а також в аграрному секторі.

Сергій має досвід роботи з провідними місцевими і міжнародними компаніями в Україні, включаючи Монсанто, АрселорМіттал Кривий Ріг, Linde Gas Україна, Єврохолод, Азовську нафтову компанію і Ventech Engineering.

 

Сергій Іздебський

SI

Посада:
Керівник відділу техничного консультування
Освіта:
Спеціаліст інженер-будівельник: «Промислове та цивільне будівництво»
Досвід (років):
28
Країни:
Україна, РФ
Спеціализація:

Сергій Іздебський є керівником відділу технічного консультування в «СДМ Інжиніринг Україна». Сергій має диплом спеціаліста інженера-будівельника за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та 28 років професійного досвіду.

До приєднання до команди «СДМ Інжиніринг Україна» Сергій обіймав посаду виконавчого директора AECOM Україна, де займався питаннями розвитку бізнесу, відносинами з клієнтами, а також керував інженерними проектами компанії у всіх країнах колишнього радянського союзу.

Сергій надавав послуги багатьом міжнародним компаніям в таких галузях, як енергетика, альтернативна енергетика (ветропарки), житлове і комерційне будівництво (готелі, торгові центри, спортивні центри), промислові та виробничі об'єкти.

Серед його клієнтів такі компаній як Hilton Hotel, Radisson SAS, Opera Hotel, Cersanit, Procter & Gamble, Unilever, Nestle, Київстар, Cube Capital, Seven Hills, Форум Донбасу, Океан Плаза.

Наші партнери

Контакти

вул. Еспланадна 20, оф. 1102, Київ 01601, Україна
+38 044 364 0019
+38 044 364 0012
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.cdmukraine.com

Підпишіться на нас:

Швидкий контакт

© LLC "CDM Engineering Ukraine", 2013 – 2018.
All rights reserved.

Search